Novinky

26.6. - 3.7.2010                                        Tábor

Aktuálka z tábora je tu ..!!

Ve dnech 26.6. - 3.7.2010 jsme prožívali krásný tábor agility pod vedením Moniky Šaling. :o)

Na táboře jsme měli sbírat pejsky,které jsme si zasloužili jak při trenincích tak při kondičních cvičeních,které se konali večer.Treninky byli vždycky ráno a odpoledne a každá skupina je měla po 1 hodině.Na začátku tábora jsme měli běžet parkur podle toho co jsme uměli a tak nás Monika rozřadila do 4 skupin :

                                                                Začátečníci

                                                                      A1

                                                                  A2 + A3

                                                                    Large

V týdnu jsme měli 1 den,kdy jsme měli volno a oddech od trénování.Přes celý týden trénovat a ještě v takovém vedru byla opravdu fuška a všichni byli rádi,že jsme si dali aspoň na jeden den pauzu.V úterý jsme měli neoficiální závod.Já a další začátečníci jsme měli tunelový běh, soutěž v přivolání,obíhání bočnic a zaujmutí pejska na nějakou hračku.Ostatní skupiny měli normalní parkur nejdřív open a pak jumping.Po závodě bylo vyhlašování..

Během tábora jsem si taky stačila vyzkoušet head (pás,který poháníte vlastní silou). Bylo to celkem těžké,ale jsem ráda,že jsem měla možnost si to vyzkoušet.. :o) Nakonci tábora jsme dostali papírky a tam jsme měli napsat každému s tábora něco povzbudivého nebo co na něm obdivujeme.Když jsem papírky dostala velmi mě to zaskočilo .!! Jsem mooc ráda,že to Monča vymyslela,protože když si přečtu ty papírky znovu vzpomenu si na tu krásnou pohodičku v Kladně ..!! Je to krásná vzpomínka.. )

Také se vyhlašovala celotáborová hra s pejsky a já a Besinka jsme byli 2. :o)..!Pejsky mám ještě schovaný a jsem ráda,že mam tak krásnou vzpomínku.. Tábor v Kladně byl GENIÁLNÍ..!! Děkuju Monice Šaling,že jsem měla příležitost pod ní trénovat a naučila jsem se spoustu nových věcí.. Moooc si toho cením a příští rok bych chtěla jet URČITĚ znova..!!:o))

___________________________________________________________________________________________


17.7.2010                  Národní výstava psů Mladá Boleslav

V sobotu jsem se zúčasnila výstavy v Mladé Boleslavi.Na výstavu semnou nejela Besy,ale vystavovala jsem v juniorhadlingu fenku Australského silky teriéra Ginu (Bright Crystal Silk of Bohemia) půjčenou od Ivany Kvěchové.S Ginou jsme nastoupili do předkola a tam to Gině moc šlo.Protože bylo velké vedro tak bylo na pejskách znát,že jsou unavení,ale Gina to zvládla na jedničku a tak jsme postoupili do semifinále.V semifinále vystvovala také Kačka Navrátilíková,která měla Peggy(Excelence Ramkas).Obě fenky byli od stejné chovatelky a tak mi Gina trošku zlobila,ale i tak jí to šlo.Do finále jsem sice nepostoupili,ale byli jsme stejně šťastní.Kačka s Peggy postoupili do finále.My s Ginou jsme moc fandili a po nějaké době čekání Kačka s Peggy vyhráli 1. MÍSTO !!!... Moooc vám gratuluji a doufám,že budete sklízet úspěchy i nadále ..Děkuji Ivaně Kvěchové za půjčení Giny.Z výstavy jsme odjížděli nadšení...!Byl to velmi vydařený den !!!...

  ___________________________________________________________________________________________

23.5.2010           Dnešní krásná procházka s Besinkou a Hanýkem.

Dnes jsme byli na krásné procházce s kamarádem Hanýkem a jeho hodnou paničkou Terkou.Když jsme s Besinkou a Hanýkem byli na poli,Besinka se vyválela v blátě a tak jsme jí vykoupali a blbli jsme na zahradě.Cvičili jsme nějaké povely a hrali jsme si s míčkem.Vyfotili jsme spoustu krásných fotek.Byl to krásně prožitý den určitě si ho brzy zopakujeme.Fotky najdete ve fotogalerii.