Besy

Plemeno: yorkšírský teriér

Datum narození: 18.února 2009

Výška v kohoutku: 28 cm

Váha: 3,7


Něco o Besy..!!

Celý svůj život jsem si přála pejska a nakonec se ke mně dostala právě ona..Yorkšírek jménem Besinda.. :o) Jsem moc ráda,že jsem dostala právě jí.. Je to totiž pořádný teriér,který se nebojí prohlásit svůj názor..Někdy mi to sice leze na nervy,ale ve výsledku jsem za to ráda..Nikdy jsem nesnila o tom,že bych měla psa,který se bude válet na gauči a tak jsme začali chodit v listopadu 2009 na agility..Za pár měsíců ze mě Besinda udělala zapáleného kynologa..Na Besindě jsem se toho mnohé naučila a určitě ještě naučím.. =o))                                                                         

Besinka je pro mě strašně důležitá..Mám jí mooc ráda.. Umí mě podržet v těžkých situací a za to jsem jí vděčná.. Má sice svojí hlavu,ale je to teriér..Je to prostě šílenec,blázen a NIKDY se s ní nenudíím..Je to moje agilitácká kolegyně a tak to i zůstane..:))                                                                                                            

Bes mi přirostla k srdci..Naučila jsem se,že nezáleží na výhře,ale na srandě a zábavě..Za všechno můžu poděkovat jenom Besinečce mému malýmu a nejlepšímu pejsánečkovi..xDxD Od té doby co jsem si jí přivezla prožívám ty nejlepší chvíle v životě a hlavně nejvííc ZÁBAVY..!!

Doma máám OPRAVDU úžasné zvířátko,které není žádným jiným nahraditelné..Je to moje zlobivá,štěkající a vážně moc blázniváá agilit'ačka..!!